Din handlekurv
Ingen produkter i handlekurven.
0,00 kr 0

Bli kjent med oss i FIRST Scandinavia Partner

Vi som arbeider i FIRST Scandinavia Partner er et bredt sammensatt team med ulike kompetanser og faglig bakgrunn. Vi har alle til felles at vi er Løsningsorienterte, Inkluderende, Vennlige og Entusiastiske. I tillegg har vi et brennende engasjement og vårt mål er at du alltid skal få den beste service, den beste support, og de beste løsninger for akkurat ditt behov i klasserommet.

Stian Elstad

Daglig leder

 +47 95 11 91 27 • stian@firstscandinavia.org

Henrik Sjødin

Salgs og kursansvarlig

+46 73 098 47 70 •henrik@fspartner.se

Kristin Konradsen

Avdelingsleder

+47 40 60 61 64 • kristin@fspartner.no

Linda Brunstad

Grafisk designer og kommunikasjonsrådgiver

+47 91 71 31 64 • linda@firstscandinavia.org

Marita Nicolaisen

Pedagogisk ansvarlig
+47 97 62 62 61 • marita@fspartner.no

Sara Krüger Karlsen

Logistikkansvarlig
 +47 90 79 86 26 • sara@firstscandinavia.org
Rull til toppen